Danışanının destek vermek amacıyla elini tutan psikolog

Alsancak Psikolojik Danışmanlık Merkezimiz (Alsancak Şube)

Psikolojinin temel amacı bireylerin davranışlarını ve zihninin çalışma şeklini kavrayarak iyileştirici yöntemler geliştirmektir. Psikoterapi ve Psikolojik Danışmanlık da insana dair davranışsal, duygusal, bilişsel ve sosyal birçok probleme farklı yaklaşımları benimseyerek çeşitli sağaltıcı çözüm önerileri getirir. 

Psikolojik danışma merkezimizde, bireylerin hem bireysel, hem de ikili ilişkilerindeki sorunları ele almalarına yardımcı oluruz. Alsancak Şubemiz bünyesinde yaptığımız çalışmalar bireysel danışmanlığın yanı sıra grup danışmanlıklarını da kapsar. Ekibimiz, kendi uzmanlık alanlarında lisanslı kişiler olup, danışanlarına bütüncül bir destek hizmeti sunmayı amaçlar.

Alsancak Psikolog Çalışmalarını Neden Tercih Etmelisiniz?

Bireysel tercihlere ve ihtiyaçlara bağlı olarak sorunlar farklılaşacağı gibi bu sorunların çözümlerinde de farklı yöntemlere başvurulması önemli hale gelir. Bireysel anlamda, kişisel olarak yaşadığınız ruhsal sıkıntılarla alakalı bir uzmandan yardım almanız, sorunlarınızı daha etkili şekilde çözebilmeniz açısından büyük önem teşkil eder. Alacağınız danışmanlık hizmeti sayesinde, sizin için en uygun danışmanlık seçeneklerine yönelerek ve kendi hayatınızla ilgili bilinçli seçimler yapabilir / hareket edebilirsiniz.

Psikoterapi Hizmetleri / Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri, psikolojik sorunlarınızı ele almanıza yardımcı olurken, sağlıklı bir zihnin yanında sağlıklı bir bedene de sahip olmanız için gerekli yönlendirmeleri sağlar. İzmir, Alsancak ve Ege Bölgesi’ndeki danışanların yanı sıra, Türkiye’nin her yerinden online olarak bizlerle iletişime geçebilir ve online psikolojik danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Online Psikolojik Danışmanlık Hizmetlerimiz

Bireylerin ya da grupların yaşadıkları psikolojik sorunlara yönelik danışmanlık hizmeti almak için online kanallar üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gelenekselleşen yüz yüze danışmanlık yöntemlerine alternatif olacak şekilde geliştirilen bu danışmanlık yöntemi de özellikle şehir ve ülke dışından katılım sağlamak isteyen danışanlarımız için birebirdir.

Psikolojik danışmanlık süreçlerinde kendilerini en rahat hissedecekleri konfor alanlarında olmak isteyenler, online psikolojik danışmanlık süreçlerine ilgi gösteriyorlar. Bu sayede, yer ve zaman fark etmeksizin istediğiniz zaman psikolojik destek alabilme fırsatını yakalamış olursunuz.

Çocuk ve Ergen başvuru formu

Yetişkinler için başvuru formu

Online Danışmanlık onam formu

Yüz Yüze Görüşme formu