Bostanlı Psikolojik Danışmanlık Merkezimiz (Bostanlı Şube) 

Bireyler zaman zaman çeşitli problemler yaşayabilir ve yaşadıkları bu problemler psikolojik bozukluk, davranış ve düşüncelerinde farklılıklara yol açan bir durum haline gelebilir. Psikolojik bozuklukların saptanması ve iyileştirilmesi için ilk olarak olayların temeline inerek rahatsızlıkların tanımlanması gerekir. Psikolojik bozukluklar kişilerin günlük hayatları içerisinde farklı şekillerde ortaya çıkabilir. Depresyon, anksiyete bozukluğu, mutsuz ve yorgun olma gibi durumlar bunlara örnek olarak gösterilir. Bunun gibi farklı sıkıntılar yaşayan kişilerin psikolojik danışmanlık hizmeti alarak iyileştirici çözümler üzerinde yoğunlaşmaları gerekir.

Bostanlı Şubemizde Psikolojik Danışmanlık Alanında Nasıl Çalışmalar Yapıyoruz?

Psikolojik Danışmanlık Süreci, bireylerin sıkıntılarının (kaynağının) keşfedilmesine ve daha sağlıklı bir yaşama adım atabilmeye yardımcı olur. Danışanlara yardımcı olabilecek birden fazla teknik bulunur ancak bu tekniklerin doğru kullanımlarda fayda göstereceğinin altını çizmekte fayda vardır.

Bünyemizde çalışan uzmanlarımız, lisanslı psikologlar, psikoterapistler ve kendi alanlarında uzmanlaşmış kişilerden oluşur. Depresyon, kaygı, stres, özgüven kaybı gibi birçok psikolojik sorunun çözümü için bizimle iletişime geçerek profesyonel destek ve yönlendirme hizmeti alabilirsiniz.

Psikolojik Danışma Merkezimizde Size Uygun Danışmanlık Seçenekleri

Bireylerin yaşadıkları psikolojik sorunların üstesinden gelme noktasında bazı çekinceleri olabilir. Özellikle yüz yüze görüşmelerden çekinen danışanlar için online psikolojik danışma büyük önem arz eder. Danışanların kendi istedikleri yerde ve zamanda görüşmelere katılabilmeleri, çok daha rahat bir şekilde sorunlarını uzmanlarımıza aktarmalarını da sağlar. Uzmanlarımız hem yüz yüze, hem de çevrimiçi görüşmeler açısından profesyonelleşmiş kişiler olup, danışanların psikolojik sağlığını iyileştirici adımlar atmaktadırlar.

Modern yaşamda zaman zaman psikolojik problemler deneyimlemek çok sık karşılaşılan bir durumdur. Günümüzde, deneyimlenen problemlere yönelik destek almak ve bu süreçlerle başa çıkabilmek için psikolojik danışmanlık hizmetlerinin önemi inkar edilemez hale gelmiştir. Siz de, gelenekselleşen yüz yüze psikolojik danışma hizmeti veya online danışmanlık desteği almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Çocuk ve Ergen başvuru formu

Yetişkinler için başvuru formu

Online Danışmanlık onam formu

Yüz Yüze Görüşme formu